O systemie

Od ponad 50 lat firma Friedrich Münch GmbH + Co KG tworzy najwyższej jakości produkty do ochrony przed przecięciami i przekłuciami.

Na całym świecie pracownicy w przemyśle spożywczym podczas pracy z ostrymi narzędziami polegają na rękawicach z siatki pierścieniowej Niroflex i rękawicach z dzianiny ochronnej zewzmocnieniem ze stali nierdzewnej lub bez.

Dzięki marce niroS Friedrich Münch w ostatnich latach stworzył wysokiej jakości asortymentrękawic ochronnych dla wszystkich gałęzi przemysłu. W centrum uwagi stawiając ochronę przed przecięciami podczas pracy, przy której ręce są bezpośrednio i pośrednio narażone na niebezpieczeństwo spowodowane przez ostrza, ostre krawędzie i zadziory.

Podstawę systemu niroS stanowi trzystopniowy kod kolorystyczny. Dzięki temu do każdego typu ryzyka można łatwo i szybko przypisać odpowiednią rękawicę ochronną. Wyraźny i zrozumiały system niroS oferuje swoim użytkownikom idealną kombinację ochrony i oszczędności, ponieważ zgodność z wymogami bezpieczeństwa można szybko sprawdzić spojrzeniem na kolor rękawic i w zależności od tego zdecydować czy użytkowana jest właściwa rękawica, czy też model jest zbytzaawansowany do tego typu zadania.

I chociaż zachowanie ostrożności jest nadal najlepszą ochroną przed urazami, rękawice niroS skutecznie minimalizują ryzyko i możliwości ich odniesienia.